יום חמישי, 28 באפריל 2011

זמן בשפע

באיזה בוקר אחד לא מזמן, בוקר לא טוב במיוחד, כשהתקווה והייאוש התערבבו לכדי סימביוזה (שיכולה להישמע אולי לא הגיונית אבל היא מצב צבירה מוכר במחוזותיי), אבא שלי התקשר כדי לתת לי על הראש. זה אף פעם לא זמן טוב אבל באותו בוקר זה היה הדבר האחרון שהייתי צריכה, לשמוע כמה הוא צודק. מה יהיה איתי, ולמה אני לא עושה X, ולמה אני לא נותנת פוש פה ושם, ולמה אני מתעכבת ועד שאני זזה ועוד כל מיני. ואז בסוף כל המטח הזה הוא שאל (רטורית כמובן): את יודעת מה יש לך שאין לאף אחד אחר, ואת לא מנצלת אותו? הייתי בטוחה שהולכת לבוא עכשיו איזו מחמאה בסגנון "הכישרון שלך" או משהו כזה, כבר התכוננתי להרגיש טוב עם עצמי אבל השאלה הזאת הייתה רק הרמה להנחתה. התשובה הייתה: "זמן בשפע".

בתור מישהי שיש לה "זמן בשפע", שזה קללה, מסתבר, בדיוק כמו שזה ברכה, אני אוהבת לקבל השראה אופנתית מכאלה שגם להם יש זמן בשפע. כמו למשל אלו שבילו בפסטיבל 'קואצ'לה' האחרון:

coachellafashion[1] tumblr_ljtqz6IbpP1qatfneo1_1280[1] img_10431[1] SONY DSC             coachella-19_133539413054[1] Sheila-Marquez[1] 53740PCN_Richie

מסקנה 1: אלו שיש להם פנאי, יש להם גם זמן להתלבש יותר טוב.

מסקנה 2: יש שאומרים שככל שאתה יותר עסוק, יש לך יותר זמן לעשות דברים. בדקתי פעם את העניין הזה, מסתבר שזה נכון.

תהייה: מצד שני, בשביל מה בני אדם קורעים את עצמם, טווים קריירות מופרכות, מסיימים את היום בלי נשימה, אם לא בשביל שיוכלו להרשות לעצמם לקרוס בסוף על איזו ספה ולא לעשות כלום.

יום שלישי, 19 באפריל 2011

פוטושופ, גרסת הנונשלנס

פעם, לפני מה שנראה כמו מיליון שנה, לא הייתה קיימת תוכנת פוטושופ, אנשים היו נראים בתמונות פשוט כמו במציאות. פעם, לפני מה שנראה כמו מיליון שנה אבל קרה אתמול בערב, התוודעתי לאפליקציית ה-face cam באייפון (כמעט כתבתי בטעות face cum, מאוד פרויידיאני), וגיליתי איך אפשר להפוך את עצמך לעצמך היפה ביותר שלך בלחיצת כפתור, שזה, חייבים להודות, מגניב ברמות קשות, שלא לומר, שווה כל סנט מתוך ה-99 שיש לשלם עליה, למי שאין לו טלפון פרוץ (ואל תסתכלו עלי, לי עדיין יש רק בלקברי).

ובחזרה לחיים האמיתיים (פחות או יותר) – ההערכה שלי לצלמת אופנת הרחוב Vanessa Jackman, היא רק הגיונית, בין היתר כי היא מצליחה, ממש כמו תוכנת הפוטושופ העדכנית ביותר, להאציל יופי וחן על כל המצולמות שלה, גם אם הן לא מהדסות על מסלולים לפרנסתן:

איך רואים שהיא אוהבת את המצולמות שלה. זה מפגיש אותי שוב עם התיאוריה המוכרת, שאהבה עושה אנשים יפים. יותר מכל פלאי הטכנולוגיה, אולי.

יום שלישי, 12 באפריל 2011

magic wand

Wanderluke

אולי לא כולם… אבל אני מכירה אחת שמתישהו, לפני יותר מדי זמן, לקחה איזו פנייה שהייתה נראית לה בלתי מזיקה והתחילה ללכת. וכבר יותר מדי זמן היא מדשדשת ביער מבלי לעלות על הדרך הראשית, זאת שמסומנת בצעדים של אחרים שהלכו שם לפניה. אבודה? היא האחרונה שתכחיש.

למעלה: פרינט של katie daisy